Ödüllü Tarih Yarışması (Mart 2023)

Ödüllü Tarih Yarışması

Tarih konularında hazırladığımız ödüllü tarih yarışması ile tarihte bildiğinizi düşündüğünüz konularda kendinizi test edin!

Ödüllü Tarih Yarışması

Ders: Tarih 8 yaşında!

8. yaşımıza özel ödüllü tarih yarışmaları düzenliyoruz. Tarih bilgisine güvenenleri yarışmalarımıza katılmayı çağırıyoruz!

Her ay düzenlenecek olan yarışmalarımızdan üçüncüsü başladı. Mart ayı yarışmasına aşağıdaki soruları çözerek katılabilirsiniz.

Yarışma Koşulları

 • Ödüllü Tarih Yarışması, Ders: Tarih (derstarih.com) tarafından düzenlenmektedir.
  Ödüllü Tarih Yarışması, 10 sorudan oluşmaktadır. Her soru 10 puandır. Her sorunun dört şıkkı ve bir doğru yanıtı vardır.
  Ödüllü Tarih Yarışması’na katılıp tüm sorulara doğru yanıt verenler (100 puan alanlar) arasından üç kişiye çekilişle hediyeler verilecektir.
  Ödüllü Tarih Yarışması, web sitemiz üzerinden yapılacaktır.
  Ödüllü Tarih Yarışması’na katılanlar adlarını soyadlarını ve e-posta adreslerini doğru yazmak zorundadır. Eksik veya yanlış bilgi verenler ödül kazanamayacaktır.
  Ödüllü Tarih Yarışması, 1 Mart 2023 Çarşamba günü saat 09:00’da başlayacaktır ve 31 Mart 2023 Cuma günü saat 21:00’da bitecektir.
  Ödüllü Tarih Yarışması’na katılmak ücretsizdir ve bu yarışma herkese açıktır.
  Ödüllü Tarih Yarışması’nda ödül kazananlar web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda 1 Nisan 2023 Cumartesi günü saat 21:00’da duyurulacaktır.
  Ödüllü Tarih Yarışması’nda ödül kazananlarla e-posta adresleri üzerinden iletişim kurulup kazandıkları hediyeler verdikleri adreslere gönderilecektir.

Yarışma ve koşulları ile ilgili sorularınızı destek@derstarih.com üzerinden Ders: Tarih ekibine iletebilirsiniz.

Mart Ayı Ödüllü Tarih Yarışması


Şubat Ayı Ödüllü Tarih Yarışması Kazananlar

Fikret Yanık
Esmegül Çavuşoğlu
İklim Akkaya

Mart Ayı Ödüllü Tarih Yarışması Kazananlar

Not: 1 Nisan 2023 Cumartesi günü saat 21:00’da duyurulacaktır.


Daha Fazla Test Çözerek Tarih Bilginizi Ölçün!

Tarih İlgili Eğlenceli Testler Çözün!

Tarih konularında hazırladığımız testlerin yer aldığı bu sayfada tarihte bildiğinizi düşündüğünüz konularda kendinizi test edin! Gerçekten biliyor musunuz!

Daha Fazla Tarih Testi Çöz!

Yorum Yap