Ödüllü Tarih Yarışması (Şubat 2022)

Ödüllü Tarih Yarışması

Tarih konularında hazırladığımız ödüllü tarih yarışması ile tarihte bildiğinizi düşündüğünüz konularda kendinizi test edin! Gerçekten biliyor musunuz!

Ödüllü Tarih Yarışması

Ders: Tarih 7 yaşında!

7. yaşımıza özel ödüllü tarih yarışmaları düzenliyoruz. Tarih bilgisine güvenenleri yarışmalarımıza katılmayı çağırıyoruz!

Her ay düzenlenecek olan yarışmalarımızdan ikincisi başladı. Şubat ayı yarışmasına aşağıdaki soruları çözerek katılabilirsiniz.

Yarışma Koşulları

 1. Ödüllü Tarih Yarışması, Ders: Tarih (derstarih.com) tarafından düzenlenmektedir.
 2. Ödüllü Tarih Yarışması, 10 sorudan oluşmaktadır. Her soru 10 puandır. Her sorunun dört şıkkı ve bir doğru yanıtı vardır.
 3. Ödüllü Tarih Yarışması’na katılıp tüm sorulara doğru yanıt verenler (100 puan alanlar) arasından üç kişiye çekilişle hediyeler verilecektir.
 4. Ödüllü Tarih Yarışması, web sitemiz üzerinden yapılacaktır.
 5. Ödüllü Tarih Yarışması’na katılanlar adlarını soyadlarını ve e-posta adreslerini doğru yazmak zorundadır. Eksik veya yanlış bilgi verenler ödül kazanamayacaktır.
 6. Ödüllü Tarih Yarışması, 1 Şubat 2022 Salı günü saat 09:00‘da başlayacaktır ve 28 Şubat 2022 Pazartesi günü saat 09:00‘da bitecektir.
 7. Ödüllü Tarih Yarışması’na katılmak ücretsizdir ve bu yarışma herkese açıktır.
 8. Ödüllü Tarih Yarışması’nda ödül kazananlar web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda 1 Mart 2022 Salı günü saat 09:00’da duyurulacaktır.
 9. Ödüllü Tarih Yarışması’nda ödül kazananlarla e-posta adresleri üzerinden iletişim kurulup kazandıkları hediyeler verdikleri adreslere gönderilecektir.
 10. Yarışma ve koşulları ile ilgili sorularınızı bilgi@derstarih.com üzerinden Ders: Tarih ekibine iletebilirsiniz.

Şubat Ayı Ödüllü Tarih YarışmasıOcak Ayı Ödüllü Tarih Yarışması Kazananlar

 • Murat Ercan Dinçer
 • Gülbahar İnce
 • Rabia Altun

Şubat Ayı Ödüllü Tarih Yarışması Kazananlar

1 Mart 2022 Salı günü saat 09:00’da duyurulacaktır.

 


TesTarih: Tarih Bilginizi Ölçün! Tarih, Tarih Dersi ve Tarih Öğretimi ile İlgili Eğlenceli Testler, Anketler Çözün!

Yorum Yap

Ders: Tarih, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı onayladığınızı kabul edeceğiz. Kapat Ayrıntılı Bilgi