Ders: Tarih
Türkiye'nin Tarih Dersi Sayfası! Tarih dersi ve Tarih ile ilgili özgün yazılı ve görsel içerikler. Tarih ile ilgili her şey burada!

Tarih ve Ötesi Dergisi

TARİH VE ÖTESİ’NE YOLCULUK…

Tarih yazan dinamik bir gençlik topluluğuna katılmak, fikirlerini özgürce diğer insanlarla paylaşabilmek ve tarihin ötesine “sen”den izler bırakabilmek için doğru adrestesin.

Bizler, tarihe ilgi duyan 14 liseli genç olarak, “Tarih ve Ötesi” dergisini hayata geçirmeyi planlıyoruz. İnanıyoruz ki, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yazılarınızla, sizlerin de destekleriyle kocaman, sıcacık bir “Tarih ve Ötesi” ailesi olacağız, gün geçtikçe daha da büyüyeceğiz! Gençlik ateşimizi tarihin külleriyle harmanlayarak, nesiller boyu aktarılacak olan ve geleceğe ışık tutan umut meşaleleri olacağız.

Tarih üzerine düşünen, yorumlayan ve eleştiren dinç zihinler olarak; düşünsel bir yolculuğun temellerini atıyoruz. Tarihin ötesine, “Tarih ve Ötesi” ile yapacağımız bu yolculukta sizleri de aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız! Bizlere, tarih ile ilgili yazılarınızı; aşağıda mevcut olan mail adresimize yollayarak ulaştırabilirsiniz. Yazılarınızı okumayı ve yayınlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Duymayan kalmasın: Gençler tarih yazıyor, tarihi baştan yazıyor!..

E-Posta Adresimiz: tarihveotesi@derstarih.com

Ders: Tarih, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı onayladığınızı kabul edeceğiz. Kapat Ayrıntılı Bilgi