Sayın Tarih Öğretmenlerimiz,

 

Bu sayfa, Ders: Tarih Ekibi tarafından sizin tarih dersi ile ilgili gereksinim duyduğunuz konularda size destek olmak için hazırlanmıştır.

 

Bu sayfada tarih dersi ile ilgili Tarih Dersi Yönetmelikleri, Tarih Öğretim Programları, Tarih Dersi Üniteleri, Tarih Dersi Becerileri, Tarih Dersi Kazanımları, Tarih Dersi Yıllık Planları, Tarih Dersi Günlük Planları, Tarih Dersi Zümre Tutanakları, Tarih Dersi Yöntem ve Teknikleri, Tarih Ders Materyalleri, Tarih Dersinde Değerler Eğitimi, Tarih Dersi İle İlgili Kulüpler, Tarih Ders Gezileri, Tarih Yarışmaları, Tören Programları gibi belgeler bulunmaktadır. Tüm bunların yanında Tarih Dersi ve Tarih Eğitimi ile ilgili alternatif çalışmalar da yer almaktadır.
Ancak bu sayfada olmasını istediğiniz bölümleri veya istediğiniz destek konularını iletişim sayfamızı kullanarak bize iletebilirsiniz.

Tarih Öğretmenleri İçin Belgeler

 

Tarih öğretmenleri için hazırladığımız ders belgelerine ve dokümanlarına aşağıda ulaşabilirsiniz. Bazı ders belgeleri ve dokümanlar henüz tamamlanamamıştır, hazırlanmaktadır. Ancak daha hızlı bir biçimde eklenmesini ve güncellenmesini istediğiniz bir bölüm veya içerik olursa iletişim sayfamızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.