12. Sınıf İnkılap Tarihi Ders Kitabı Cevapları 1. Ünite

Sizin de Hayatınızı Etkileyen Kitaplar Oldu Mu?

12. Sınıf İnkılap Tarihi Ders Kitabı Cevapları - 1. Ünite

12. sınıf Türkiye Cumhuriyeti İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük dersinin birinci ünitesi olan 20. Yüzyıl Başlarında Osmanlı Devleti ve Dünya ünitesinin konu başlıkları altında yer alan tüm soruları yanıtladık. Bu yazımızda 12. sınıf inkılap tarihi ders kitabındaki Sizin de Hayatınızı Etkileyen Kitaplar Oldu Mu? sorusunu yanıtladık.

Sizin de Hayatınızı Etkileyen Kitaplar Oldu Mu? Bu Kitapları Paylaşınız.

Benim kitabımı etkileyen bir kitap oldu. Bu kitap Einstein Bulmacası adlı bir matematik/paradoks kitabıdır. Bu kitabı ilk okuduğumda matematikten zevk aldığımı keşfetmiştim. Kitapta yer alan paradokslara ilk kez rastlamıştım ve çok ilgimi çekti. Çok zaman sonra aynı kitabı tekrar okuduğumda kitap yazar olma yolumda beni teşvik etti. Bu kitaptan ilham alarak ben de bir kitap yazdım. Bu yüzden Einstein Bulmacası adlı kitabın benim için büyük önemi olduğunu söyleyebilirim.

Okuma Önerisi: Bu konuyla ilgili olarak 2019’da En Çok Okunan Tarih Kitapları – En İyi 100 Kitap başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.


Not: 12. sınıf inkılap tarihi ders kitabı 1. ünite sorularının cevapları için 12. Sınıf İnkılap Tarihi Ders Kitabı Cevapları – 1. Ünite başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Not: 12. sınıf inkılap tarihi ders kitabı tüm ünite sorularının cevapları için 12. Sınıf İnkılap Tarihi Ders Kitabı Cevapları – Tüm Üniteler başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorum Yapın

Yorumunuzdan sonra Adınızı ve E-posta adresinizi yazabilirsiniz. E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Ders: Tarih, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı onayladığınızı kabul edeceğiz. Kapat Ayrıntılı Bilgi