Türkiye'nin Tarih Dersi Sayfası!

Ders: Tarih Nedir, Ne Yapar?

Ders: Tarih, 23 Mart 2015’ten beri “Türkiye’nin Tarih Dersi Sayfası!” sloganıyla yayında olan, internet üzerinden yayın yapan bağımsız bir eğitim sitesidir.
Ders: Tarih’in temel amacı tarih öğretiminin niteliğinin geliştirilmesi çalışmalarına katkı sunmaktır. Ders: Tarih, herhangi bir çıkar grubu, ideoloji, örgüt, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir.

Neler Yapıyoruz?

Tarih, Tarih Dersi ve Tarih Öğretimi alanlarında çalışmaları olan herkese açık olan Ders: Tarih, yaptığı tüm çalışma ve projeler ile genel alamda tarih eğitiminin niteliğinin geliştirilmesine kaktı sunmak amacındadır.
Bu doğrultuda yaptığımız ve yapmayı planladığımız çalışmalarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz. Tüm bu çalışmalarımıza istediğiniz zaman istediğiniz biçimde katılabilirsiniz. Bunun yanında sizin geliştirdiğiniz bir proje veya çalışma varsa Ders: Tarih üzerinden yayınlayabilirsiniz. Ders: Tarih herkese açık özgür bir tarih sayfasıdır.

Yasal Bilgiler

Ders: Tarih ile ilgili yasal bilgileri aşağıda inceleyebilirsiniz. Yasal bilgiler ile ilgili herhangi bir konuda bize ulaşmak isterseniz bilgi@derstarih.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ders: Tarih Ekibi

Arda Özal

Arman Özcan

Bengisu Üstüntaş

Caner Deniz Çetin

Ezgi Simge Ergül

Fatma Başak Üstün

Kerem Demir

Kutay Sezgin

Okan Tezcan

Orhan Ağaoğlu

Zeynep Baştaş

Devrim Deniz Yılmaz

İpek Deniz Özkan

Seray Çakır

Ahmet Halit Ergüven

Teşekkür...

Ders: Tarih’e verdikleri emekler ve tüm katkıları için başta Doğa Demir olmak üzere İdilsu Fırat’a, Zeynep Değirmenci’ye, Turgut Eren Öner’e, Sude Yaren Doğan’a Ders: Tarih Ekibi olarak çok teşekkür ediyoruz.

Ders: Tarih Yazarları

Ders: Tarih’te yazan tüm yazarlarımızı görmek için ve yazarlık başvurularınız için Kariyer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ders: Tarih, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı onayladığınızı kabul edeceğiz. Kapat Ayrıntılı Bilgi